RÜHMAD

Marge Inno
Marja-Lisa Pruul
Aive Meos
Tahetaps@kadrinasipsik.edu.ee
Rühma Telefon: 53334399

Muusikaõpetaja: Evely Traublum-Rambi
Liikumisõpetaja: Maarit Vaikmaa
Logopeed: Ene Udevald
Eripedagoog: Maiu Essi

Sõimerühm

Anneli Valk
Irina Semjonova
Mari-Liis Erlenheim
Kroll@kadrinasipsik.edu.ee
Rühma Telefon: 53065363

Muusikaõpetaja: Evely Traublum-Rambi
Liikumisõpetaja: Maarit Vaikmaa
Logopeed: Ene Udevald
Eripedagoog: Jane Li Duder

Katrin Pegolainen
Terje Kalda
Kristel Erlenheim
Anne-Lii Abner
Mommik@kadrinasipsik.edu.ee
Rühma telefon: 59187240

Muusikaõpetaja: Evely Traublum-Rambi
Liikumisõpetaja: Maarit Vaikmaa
Logopeed: Ene Uudevald
Eripedagoog: Kristi Mägi

Ulvi Kübarsepp
Elizaveta Marintšenko
Krista Meiuoks-Talpas
Poialpoiss@kadrinasipsik.edu.ee
Rühma telefon: 57808466

Muusikaõpetaja: Evely Traublum-Rambi
Liikumisõpetaja: Maarit Vaikmaa
Logopeed: Ene Udevald
Eripedagoog: Jane Li Duder

Kaidi Marts
Moonika Oja
Merike Pipenberg
Toruke@kadrinasipsik.edu.ee
Rühma telefon: 57704998

Muusikaõpetaja: Evely Traublum-Rambi
Liikumisõpetaja: Maarit Vaikmaa
Logopeed: Ene Udevald
Eripedagoog: Jane Li Duder

Sille Hurt
Julia Küppas
Eve Uusküla
Paiksekiir@kadrinasipsik.edu.ee
Rühma telefon: 54004935

Muusikaõpetaja: Evely Traublum-Rambi
Liikumisõpetaja: Maarit Vaikmaa
Logopeed: Ene Udevald
Eripedagoog: Kristi Mägi

Iga laps on eriline,
jagame koos mõtteteri.
Loovust, loodust tähtsaks peame.
LOTTE rühmas koos on hea meil!Kairi Soorand
Janne Kübar
Helve Jatsko
Lotte@kadrinasipsik.edu.ee
Rühma telefon: 53087285

Muusikaõpetaja: Evely Traublum-Rambi
Liikumisõpetaja: Maarit Vaikmaa
Logopeed: Ene Udevald
Eripedagoog: Maiu Essi

Anneli Raudvee
Kadi Sulengo
Merle Kaegas
Hiireke@kadrinasipsik.edu.ee
Rühma telefon: 59192218

Muusikaõpetaja: Evely Traublum-Rambi
Liikumisõpetaja: Maarit Vaikmaa
Logopeed: Ene Udevald
Eripedagoog: Jane Li Duder

Ly Järv-Pajo
Eva Vakulenko
Aita Hommik
Lepatriinu@kadrinasipsik.edu.ee
Rühma telefon: 57702565

Muusikaõpetaja: Evely Traublum-Rambi
Liikumisõpetaja: Maarit Vaikmaa
Logopeed: Ene Udevald
Eripedagoog: Maiu Essi

Rõõmsameelsed, naerusuised lapsed,
armastavad üheskoos uurida ja avastada.
Kõige tähtsam on meil üksteisest hoolimine ja sõprus.

Kes need tegelased siis on?

Need on MESIMUMMU lapsed üksi või koos,
õpivad nad rõõmsas hoos.
Sõpradena koos on hea,
vahvaid tegevusi üle pea.

Kaidi Koosapoeg
Silja Kaso
Inge Kask

Mesimumm@kadrinasipsik.edu.ee
Rühma telefon: 59183380

Muusikaõpetaja: Evely Traublum-Rambi
Liikumisõpetaja: Maarit Vaikmaa
Logopeed: Ene Udevald
Eripedagoog: Kristi Mägi

Ingrid Haavajõe
Elerin Metsis-Mägi
Airiin Liiv
Siilike@kadrinasipsik.edu.ee
Rühma telefon: 56565125

Muusikaõpetaja: Evely Traublum-Rambi
Liikumisõpetaja: Maarit Vaikmaa
Logopeed: Ene Udevald
Eripedagoog: Jane Li Duder

Aidi Sivard
Age Sirelpuu
Inge Jalakas
Janku@kadrinasipsik.edu.ee
Rühma telefon: 57705180

Muusikaõpetaja: Terje Arro
Liikumisõpetaja: Robert Salep
Logopeed: Ene Udevald
Eripedagoog: Maiu Essi

Marika Eelma
Marju Laan
Keia Kiviberg
Nublu@kadrinasipsik.edu.ee
Rühma telefon: 59197230

Muusikaõpetaja: Terje Arro
Liikumisõpetaja: Robert Salep
Logopeed: Ene Udevald
Eripedagoog: Maiu Essi

Tiiu Voogla
Kätlin Soidla
Endla Paat
Klaabu@kadrinasipsik.edu.ee
Rühma telefon: 59197091

Muusikaõpetaja: Terje Arro
Liikumisõpetaja: Robert Salep
Logopeed: Ene Udevald
Eripedagoog: Jane Li Duder