Lasteaed tähistab naljakuu ja südamekuu algust 6. aprillil ühe põneva pahupidipäevaga.

Kus üheks päevaks on vahetusse läinud meil töötavate inimeste ametid ja lausa majadki… võib juhtuda, et sellel päeval on teie rühmas tööl mõni naaberrühma õpetaja, õpetaja abi, muusikaõpetaja või direktor. Võib juhtuda, et oma rühma õpetajaga kohtud hoopis laulu- või liikumistunnis. Võib juhtuda, et eripedagoogi tegevust viib läbi hoopis õppejuht või majandusjuht. Äkki saad tuttvaks hoopis mõne Hulja õpetajaga või kohtad oma õpetajat direktori kabinetis. Päeva eesmärgiks on pakkuda nii lastele, kui meeskonnale hoopis teistsugust lasteaiapäeva, panna meid põnevasse, uude olukorda ja kogeda midagi teistsugust. Esitada endale väljakutse ja saada vastu mõnus emotsioon. Kevadesse juurde värskust ja elevust. Samuti pakkuda lastele võimalus teha koostööd uute inimestega rühmas ja saalis.

Uued ametid selguvad digitaalse loosi teel 3. aprillil. Tulemustest koostame ka lastevanematele tutvumiseks tabeli, siis näete kes teie rühmas tööl on ja saate ka kodus laste teistsuguseks päevaks ette valmistada.

Nali ja naer teeb südamele head!

 ……..
 
Enne kevadpühi läks lasteaias midagi väga sassi…6. aprillil juhtus nii, et mõned lapsed sattusid valedesse rühmadesse ja rühmadesse sattusid valed õpetajad.
Mõnes rühmas söödi putru kahvliga ja mõnes rühmas lõunaune ajal hoopis mängiti. Nii mõnedki riided olid selga sattunud tagurpidi ja patsid vales kohas…Oli põnevust ja segadust…nii Kadrinas, kui Huljal.
 
Kevadpühadega seoses  said mõlema maja lapsed nautida ka nukuteatri etendust “Kapsamamma võluaed”.
 
Suured tänud kõigile õpetajatele, õpetaja abidele, lasteaia meeskonnale, kes idee ellu viisid, tänud lapsevanematele, kes rõõmsalt kaasa mängisid.
 
Kahjuks olid haigestunud meie selle päeva juhtkonnaliikmed. Lasteaed toimis ilma direktori ja õppejuhita.🙃
 
Päev oli tore ja aitäh kõigile!