Isadepäevad Sipsikus

Novembrikuu alguses on isadepäev! Lasteaial on traditsioon selleks päevaks isad koos lastega toimetama kutsuda.

Neljapäeva õhtul 7. novembril kogunesid lasteaeda kõige väiksemad –  Hiired, Lotted ja Pätud. Lõbus õhtu võis alata – lapsega koos sai osaleda muusikatunnis, kus õpetaja Merlin toredaid mänge ja pillilugusid läbi viis. Seejärel võis osa võtta  liikumistunnist. Isad ja lapsed viidi seekord rändama – teel olles sadas vihma ja nähti koeri, sõideti „autoga“ läbi isade tehtud tunneli ja lõpetuseks mängiti üks tore pesumasina mäng. Pildistamise toas sai teha naljapilte lõbusate aksessuaaridega. Õhtu lõpetuseks maiustati rühmaruumides pidulaua taga.

Samal päeval  tähistasid ka Hulja lapsed isadepäeva. Seekord sõideti koos isadega Rakveresse Politseimuuseumisse. Oli vahva õhtupoolik, saadi uusi teadmisi ja lustiti koos. Põnevust jagus kõigile!

Reede hommik meelitas lasteaeda meie kõige, kõige pisemate Jänkude isad. Koos lastega mängiti, lauldi ja söödi kringlit.

Reede õhtul koguneti aga Kadrina spordihoonesse. Sipsik ootas kõiki võimlemisfestivalile. Rühmad olid ette valmistanud võimlemiskavad. Külalised said nautida põrnikate lendu, kaunist rühti ja rütmikat klaverimuusika saatel, sinilillede õide puhkemist ja vihmasadu. Mõmmiku lapsed sõitsid rongiga ja Krõllid võimlesid koos isadega. Päiksekiirte lastel oli pallipidu ja tüdrukud esinesid kaunite kollaste lintidega. Kõige vanemad tüdrukud esitasid hüppenööridega lõbusa hüppamise kava, kus Mia näitas oma suurepärast painduvust. Hundiratas, sild ja špagaat tulid tal suurpäraselt välja. Poiste jõumeeste kava tõestas, et Kadrina lasteaias käivad väga tugevate musklitega poisid. Lõpetuseks pakkus silmailu kaksteis naist, kes võimlesid palliga, kauni muusika saatel. Ühiselt koos tantsiti meelolukas lõputants „Kalli-kalli“.

Aitäh kõikidele toredatele väikestele võimlejatele ja nende vanematele.

Täname kõiki kavade autoreid – õpetajad Ly, Maarit, Maire ja Merlin!  Eriline tänu meie Sipsikule – õpetaja Urvele! Palju tänu Kadrina spordikeskusele, kes meid võõrustas.

 

Täname kõiki isasid, kes üritustest osa võtsid. Isadega koos on tore! Elagu isad ja isadepäev!