Sipsiku tarkusepäev

Kui Anu ja Sipsik koolist lasteaeda jõudsid ootas sipsikupere neid lasteaia õuealal. Koolikotid tarkust täis ruttasid nad lastega mängima. Sipsik tahtis teada, kas lapsed ka numbreid tunnevad ja arvutada oskavad. Anu aga võttis koolikotist tähed ja tundis huvi kas lapsed tähti teavad. Teadmised numbritest ja tähtedest on sipsikutel suurepäraselt selged. Anu tõdes, et suve jooksul on lapsed pikemaks ja tugevamaks kasvanud – kõik jaksasid teha vähemalt kümme kükki!

Anul ja Sipsikul oli varuks üks üllatus. Pika rivina marsiti uhiuuele, värskelt valminud Sipsiku spordiväljakule. Direktor Anne ütles head soovid ja koos  Sipsikuga lõigati läbi punane avamislint.  Rõõmu oli palju, sest spordiväljaku valmimist on kaua oodatud. Ühiselt sai koos võimelda,  ronida ja kaugushüpet hüpata.

Sipsik ja Anu kinkisid tarkusepäevaks igale rühmale õhupalli ja puuvilja. Lõpetuseks tehti üks meeleolukas ühispilt. Lõbus tarkusepäeva hommikupoolik jõudis lõpule, Anu seadis koos Sipsikuga sammud kodu poole, aga lapsed jäid veel spordiväljakule mängima.